Materiały eksploatacyjne

Oryginalne tusze i tonery

Tusze i tonery następujących marek

HP

Canon

Epson

Lexmark

Brother

Samsung

Xerox

OKI

ActiveJet


Marka Activejet jest producentem wysokiej jakości produktów oświetleniowych, tuszy, tonerów, a także
innych materiałów eksploatacyjnych i biurowych.

To właśnie dzięki ich wysokiej jakości zyskała ona wysoką renomę w całej Polsce.

Z raportu przygotowanego przez PART IT Reseller ActiveJet to najpopularniejsza marka alternatywnych atramentów i tonerów w Polsce (wyniki badań przeprowadzonych w latach 2012 i 2013). Swoją renomę zdobyła właśnie głównie dzięki znakomitej jakości tuszy i tonerów oraz pozostałym materiałom eksploatacyjnym i biurowym, jakie wprowadziła na polskim rynku.

Produkty ActiveJet zwyciężyły w wielu testach jakości przeprowadzanych przez niezależne laboratoria oraz uzyskały liczne certyfikaty, m.in. GRCI, IPL RIT (Imaging Products Laboratory), czy certyfikat zgodności T nadany przez TÜV Rheinland, a także prestiżowy tytuł Lidera Marki i trzykrotny tytuł Jakość Roku (2007, 2008, 2009) przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC) oraz redakcję Dziennika Gazety Prawnej.

Produkty ActiveJet otrzymując tytuł Złotego Lauru Klienta 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 zostały również zwycięzcą największego w Polsce programu konsumenckiego. W kolejnych latach do grona tytułów dołączyło godło „Polska Jakość 2011” i tytuł „Top Marka” (2011, 2012, 2013).

W 2012 i 2013 r. produkty ActiveJet zdobyły pierwsze miejsce w teście alternatywnych tuszów miesięcznika PC World. Wszystkie produkty ActiveJet charakteryzują się najwyższą światową jakością.
W czerwcu 2012 roku ActiveJet otrzymał tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2012 w kategorii „materiały eksploatacyjne do drukarek”, przyznany przez redakcję Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

W 2013 r. magazyn Reseller News przyznał nagrodę „Złoty AS IT” firmie Action za konsekwentne budowanie świadomości marki ActiveJet. Materiały alternatywne do urządzeń drukujących marki ActiveJet posiadają certyfikaty jakości ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004 wydane przez BSI Group Polska oraz certyfikat zgodności M+T wydany przez TÜV Rheinland Polska.

Tusze i Tonery Actis - najtańsze drukowanie


Produkty marki ACTIS zostały stworzone z myślą o klientach poszukujących ekonomicznych rozwiązań w codziennym drukowaniu w pracy i w domu. Materiały eksploatacyjne to połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości, którą potwierdzają stałe badania laboratoryjne i międzynarodowe certyfikaty. Pierwszy ISO 9001 potwierdza wysokie standardy zarządzania jakością w firmie, co przekłada się na oferowanie klientom produktów najwyższej jakości. Drugi certyfikat ISO 14001 to norma zarządzania środowiskowego. Poświadcza ona, że firma w swoim działaniu dba o środowisko.

TOP