WF-Mag dla Windows 7.92.0 – wysyłaj SMS bezpośrednio z programu!

/ / Programy

Firma Infobip zintegrowała system powiadomień SMS z rozwiązaniem Asseco WAPRO Sprzedaż i Magazyn WF-Mag wspierającym działalność handlową małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wdrożeniu tej funkcjonalności użytkownicy Asseco WAPRO mogą wysyłać bezpośrednio z programu krótkie wiadomości tekstowe do swoich partnerów biznesowych. Usługa oferowana jest w modelu pre-paid i nie wymaga opłacania stałego abonamentu.

„Zdecydowaliśmy się uzupełnić oprogramowanie Asseco WAPRO o moduł umożliwiający wysyłanie SMS-ów, ponieważ rozumiemy, jak ważną rolę pełni komunikacja w zarządzaniu każdym przedsiębiorstwem. Powiadomienia w formie krótkich wiadomości tekstowych mogą wspierać wiele procesów biznesowych, począwszy od marketingu, przez sprzedaż, aż po obsługę księgową. Integrując naszą aplikację magazynowo-sprzedażową z systemem Infobip otrzymaliśmy kompletne rozwiązanie, które oferuje użytkownikom najlepsze funkcje komunikacyjne” – powiedział Rafał Mróz, Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.

Powiadomienia SMS mogą uruchomić użytkownicy oprogramowania Asseco WAPRO Sprzedaż i Magazyn WF-Mag dla Windows od wersji 7.92.0. Aby rozpocząć korzystanie z usługi należy założyć konto na portalu administracyjnym firmy Infobip. Rejestrując konto w panelu administracyjnym Infobip wszyscy klienci Asseco WAPRO otrzymują specjalny, bezpłatny pakiet 50 wiadomości SMS do wykorzystania.

Dzięki wdrożeniu funkcjonalności SMS do oprogramowania Asseco WAPRO jego użytkownicy mogą wysyłać krótkie wiadomości tekstowe do wybranych przez siebie partnerów biznesowych. Powiadomienia rozsyłane za pośrednictwem programu mogą dotyczyć np. nowości w ofercie, rozpoczynających się promocji, zmian statusów realizowanych zamówień oraz przypomnień o nieuregulowanych zobowiązaniach.

„Powiadomienia SMS to bardzo skuteczny kanał komunikacji z klientami. Wysoka efektywność wiadomości tekstowych wynika stąd, że docierają one wprost na wyświetlacz urządzenia mobilnego i jak wynika z naszych danych, większość komunikatów odczytywana jest natychmiast, a pozostałe najpóźniej 15 minut od odebrania. Obsługa modułu do wysyłania SMS-ów jest bardzo łatwa, a skuteczność doręczeń gwarantują technologie oraz nasze międzynarodowe doświadczenie” – powiedział Marcin Papiński, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip.

System Sprzedaż i Magazyn WF-Mag jest przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. Wbudowany moduł zamówień pozwala na sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków i dokumentów finansowych zapewnia rozliczanie i kontrolę stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe.

Program jest wynikiem połączenia dotychczasowych doświadczeń firmy Asseco Business Solutions, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows. Może pracować pod kontrolą /Vista/Windows 7/Windows Server 2003/Windows Server 2008/Windows 8, maksymalnie wykorzystując zalety tych systemów operacyjnych.