Strony www

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi, którzy gotowi są do pracy nad wizerunkiem Twojej firmy w internecie. Dostosujemy projekty stron internetowych do Twoich potrzeb. Zajmiemy się Twoją stroną od początku jej tworzenia, aż po zamieszczenie jej na serwerze.

Wspieramy i rozwijamy biznes naszych Klientów za pomocą skutecznego kanału komunikacji jakim jest Internet. Dostarczamy efektywne rozwiązania do firm chcących profesjonalnego i oryginalnego podejścia do ich potrzeb.
Tworzymy strony internetowe rozwiązujące konkretne potrzeby.
Nasze strony wspierają działalność firm na etapie kreowania wizerunku firmy, pozyskiwania klientów, prezentacji oferty.

Profesjonalne strony www
W skład naszej oferty: tworzenie stron internetowych, wchodzi kompleksowe projektowanie stron www, blogów, sklepów internetowych, modernizowanie istniejących już serwisów internetowych, administracja stronami www, pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania strony www / serwisu www.

Modernizacja stron www

Pomożemy w utrzymywaniu aktualności Państwa stron internetowych, a także odświeżaniu ich warstwy wizualnej. W krótkim czasie naniesiemy wszystkie niezbędne poprawki i zmiany w treści oraz strukturze stron.

Każda strona wymaga modernizacji co jakiś czas, aby wciąż przyciągała nowych odbiorców i szła z "duchem czasu". Konkurencja w środowisku internetowym jest tak silna, że wymaga ciągłego podążania za wciąż zmieniającymi się trendami.

Odnowimy wizerunek twojej strony www tak aby przyciągała uwagę klientów, zapewniając firmie świeży i dynamiczny wizerunek.

Najważniejsze cechy naszych stron www

Przy projektowaniu stron internetowych jest to jedna z najważniejszych cech. To tzw. "pierwsze wrażenie" decyduje czy oglądający zostanie na naszej stronie internetowej czy szybko ją opuści i poszuka witryny konkurencji.

Tworząc stronę www staramy się zapewnić jej unikalny i atrakcyjny wygląd nakierowany na grupę docelową odbiorców.

Nasze strony przyciągają uwagę odwiedzających i sprawiają, że oglądanie ich jest przyjemne.

Kolejny ważny element który charakteryzuje profesjonalne strony internetowe.

Wykonane przez nas witryny www posiadają przejrzysty system nawigacji po zawartości serwisu który gwarantuje, że odwiedzający znajdzie wszystkie interesujące go treści w krótkim czasie.

Projektowanie stron www musi uwzględniać wymagania wyszukiwarek. Wykonane przez nas serwisy internetowe są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Są także indeksowane w najpopularniejszych wyszukiwarkach nie tylko w google które ma w polsce ponad 90% rynku ale i w wyszukiwarce bing która radzi sobie u nas coraz lepiej i choć powoli to jednak systematycznie notuje przyrost użytkowników.

Dajemy do ręki Państwu nie tylko suchą stronę internetową ale i narzędzie które pozwoli państwu w łatwy sposób zarządzać treścią serwisu.

Często też na prośbę klientów, po zakończeniu prac i opublikowaniu strony www dbamy o to, aby serwis był aktualny a inwestycja przyniosła jak największe korzyści.

Absolutny HIT! - kompleksowy pakiet internetowy

W skład takiego pakietu wchodzi: strona www + cms + hosting wraz z kontami pocztowymi + domena. Dodatkowo gratis dorzucamy satysfakcję klienta.

Jest przynajmniej kilka powodów dla czego strona internetowa to podstawa w działalności firmy

Jest to najtańsza forma pokazania informacji o firmie i jej reklamy. Codziennie tysiące osób za pośrednictwem Internetu poszukuje strony internetowe oferujące potrzebne im towary i usługi.

Strona www działa przez całą dobę i przez cały rok i to działa praktycznie "sama".

Ciężko w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie profesjonalnie działającą firmę bez profesjonalnej wizytówki w internecie.

Dlaczego to takie ważne? Bo to właśnie często od strony WWW zależy, czy klient skorzysta z oferty firmy, czy poszuka strony internetowej konkurencji.

Dobrze zrobiona strona internetowa to wymóg naszych czasów do skutecznej promocji firmy.

Dlaczego to nam warto powierzyć tworzenie strony internetowej?

Przede wszystkim wykonanie w firmie MINFOR strony internetowe to gwarancja jakości. Indywidualne podejście do klienta i kompleksowa obsługa to kolejne cechy dla których klienci decydują się nam powierzyć projektowanie stron www.

Postaw na wykonie z nami dobrej strony internetowej – to naprawdę się opłaca!

Wyróżnia i odróżnia nas od konkurencji przede wszystkim kompleksowe podejście do klienta

Nie ograniczamy się jedynie do zaprojektowania strony internetowej. Dobieramy dla klienta odpowiedni hosting często także i domenę. Doradzamy jak przeprowadzić kampanie marketingowe i często je przeprowadzamy. Dla naszych klientów nie tylko tworzymy strony w sensie przygotowania graficznego i funkcjonalności, ale również zamieszczamy zawartość która często na życzenie klienta jest także tworzona przez zawodowego i o uznanej renomie copywritera.

Przygotowane przez nas strony to także nasza wizytówka - dopieszczamy je w każdym możliwym elemencie.

Tworzenie strony www składa się z kilku elementów

W pierwszej kolejności, zanim zaczniemy projektować stronę, zapoznajemy się z potrzebami klienta nie tylko tymi wizerunkowymi ale także i technicznymi.

Ustalamy grupę docelową odbiorców strony, analizujemy pozycję marki oraz konkurencję.

Gdy ten etap mamy za sobą przedstawiamy Państwu wstępny projekt strony i po akceptacji wdrażamy go oraz publikujemy w sieci. Na życzenie klienta najczęściej także promujemy.

Sprawdź nas, jak skutecznie można dotrzeć do klientów!

Zaprojektujemy dla Państwa tanią stronę www która w 100% spełni Państwa oczekiwania

Udowadniamy, że posiadanie strony internetowej nie musi być kosztowne. Tworzymy strony internetowe, firmowe i prywatne, proste i rozbudowane, portale, serwisy, blogi, fanpage – „szyte na miarę” dostosowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Korzystamy z wszystkich dostępnych technologii m.in: html, php, flash. Strona internetowa może posiadać przyjazny panel administracyjny cms.

Jaki by to nie był wariant strony ma ona spełniać Państwa oczekiwania i oczekiwania odwiedzających ją klientów.

Czy siedziba Twojej firmy to Warszawa a może Kraków?

Nie ma to żadnego znaczenia. Obsługujemy klientów z całej Polski! Warszawa, Poznań, Wrocław, Gliwice, Tychy, zapraszamy wszystkich do kontaktu.

strony www, strona internetowa, projektowanie stron internetowych, projektowanie stron www, tworzenie stron internetowych, wykonanie strony internetowej
TOP