Oprogramowanie Wapro

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Image
Image
Image
Oprogramowanie Wapro

Wapro ERP

to nowoczesny, zintegrowany system ERP złożony ze ściśle współpracujących ze sobą programów.

  • System ERP dla sprzedaży, sklepów i hurtowni
  • Dedykowany wariant dla Biur Rachunkowych
  • Intuicyjna obsługa i szeroki zakres funkcjonalny
  • Dostępny również w chmurze
  • Platforma wymiany dokumentów z kontrahentam i komunikacji z KSeF
Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw: START, BIZNES, PRESTIŻ, PRESTIŻ PLUS, BIURO.
Produkty WAPRO ERP dostępne są zarówno w chmurze, jak i na licencjach On-Premise dostępnych w wersji abonamentowej WAPRO 365.

Programy dla Biur Rachunkowych

Programy finansowo-księgowe oraz systemy kadrowe w wariancie BIURO posiadają specyficzne funkcje ułatwiające i automatyzujące proces obsługi licznych klientów biura. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet oraz obsługę dowolnej liczby podmiotów.

ERP dla sprzedaży, sklepów i hurtowni

Od zarządzania stanami magazynowymi po automatyzację procesów związanych z transakcjami i kontrolę finansów, pakiet rozwiązań WAPRO ERP oferuje wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia i rozwoju zarówno punktu sprzedaży i hurtowni stacjonarnej jak i sklepu w sieci.

Oprogramowanie ERP do obsługi komunikacji z KSeF

System ERP wraz z platformą wymiany dokumentów Businesslink zapewnią bezpośrednią wymianę dokumentów między programem fakturującym a rejestrem państwowym. Businesslink to nie tylko współpraca z Krajowym Systemem e-Faktur, to przede wszystkim uniwersalna platforma wymiany i dystrybucji dokumentów (faktur, zamówień, załączników różnego typu) pomiędzy nami a naszymi kontrahentami.
Image
WAPRO Mag - Sprzedaż i magazyn

WAPRO Mag to system przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzanie magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości. Jest to program
łączący obsługę magazynu, zarządzanie całością procesu zamówień i sprzedaży, CRM oraz wspomagający pozostałe aspekty działalności handlowej firmy.

WAPRO Gang - Kadry i płace

WAPRO Gang wspomaga pracę w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych czy usługowych a także w  jednostkach budżetowych. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagradzania, i rozliczania czasu pracy.

WAPRO PPK - Kadry i płace

Samodzielny program do obsługi i zarządzania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

WAPRO Fakir - Finanse i księgowość

Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP. Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program
finansowo – księgowy.

WAPRO Kaper - Księga podatkowa

WAPRO Kaper to nie tylko podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR) ale kompletny, wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Pozwala również rozliczać ryczałtową ewidencję sprzedaży, najem, prowadzić uproszczone
płace, ewidencję środków trwałych i rozliczenie samochodów.

WAPRO Best - Środki trwałe

WAPRO Best stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP Użytkowany niezależnie stanowi samodzielny, w pełni funkcjonalny program zarządzania środkami trwałymi.